Sepetim

Sepette ürün yok.

Whey Energy

(4 müşteri değerlendirmesi)

799 240

Enerji Yükselten Whey Protein

Nutriking Whey Energy, birçok sporcu tarafından tercih edilen kaliteli bir whey protein tozu olmasının yanı sıra, içeriğindeki kafein, sitrulin ve taurin gibi enerji veren bileşenler sayesinde yüksek performanslı antrenmanlarınızda size ekstra enerji sağlar. Bu özellikleri sayesinde hem sporcuların hem de egzersiz yapan herkesin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır.

Kahve aromalı whey protein tozu olan Whey Energy, güçlü amino asit profili sayesinde kas kütlesinin büyümesi ve onarılmasına katkı sağlar. Ayrıca, antrenman öncesi veya antrenman sırasında alınarak kasların enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Bu sayede antrenman performansınızı artırırken aynı zamanda daha fazla yağ yakımına da yardımcı olabilir.

Eğer yüksek performanslı antrenmanlarınızda ekstra enerjiye ihtiyacınız varsa, Nutriking Whey Energy sizin için en ideal seçim olabilir.

1 Servis: 1 Ölçek (Yaklaşık 30gr)
100 Gr Toz Üründe Servis Başına
Enerji 1230I (5603,33kj) 115 kcal
Yağ 2.26 gr 0,68 gr
Karbonhidrat 13,8 gr 4,2 gr
Protein 69,3 gr 21 gr
Kafein 693 mg 210 mg
Taurin 1320 mg 400 mg
Sitrulin 3300 mg 1000 mg
Beta Alanin 33300 mg 1000 mg
Şeker 1,98 gr 0,6 grr
Kreatin Monohidrat 3300 mg 1000 mg
GH Faktörleri Karışımı
2650 gr
L-arginine, L-Ornitine, L-Lysine, L-Glutamine, Zinc, Magnesium, Tribulus, Caffeine, Vitamin B6

Whey Energy, size enerji veren bir protein tozu sunuyor! İhtiyacınız olan güçlü ve sağlıklı vücut için en kaliteli protein kaynaklarını içeren bu ürün, antrenman öncesi veya sonrası harikalar yaratır.

Günlük rutininizde Whey Energy’yi kullanarak, her öğünde maksimum fayda sağlayabilirsiniz. İlk öğün ve antrenman sonrası 1 servis (1 ölçek 25g) tüketin. Daha ileri seviyedeyseniz, son öğünde ek olarak 1 servis (1 ölçek 25g) alabilirsiniz. Ürünü 200ml su veya az yağlı süt ile karıştırarak kolayca tüketebilirsiniz.

Bu ürün, sporcular ve egzersiz sevenler için mükemmel bir seçimdir. Yüksek kaliteli protein desteği ve enerji veren özelliği sayesinde, antrenmanlarınızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Hemen sipariş verin ve güçlü bir vücuda adım atın!

Kullanıcı Yorumları

Whey Energy için 4 değerlendirme

 1. S

  SETH

  Etkili bir ürün, aroması fena değil.

 2. AK

  Atakan K* (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok lezzetli ve etkili bi ürün, tadı aynı white chocolate mocha. Kullandığım en lezzetli protein tozu herkese öneriyorum.

 3. İ

  İsimsiz (doğrulanmış kullanıcı)

  İçinde 200 mg cafein var. Pre workout gibi spor öncesi kullanılabilir.

 4. A

  abdullahmaden

  sabah ve antreman öncesi deneme fırsatım oldu gayet güzel. pre yerine bile alabilirsiniz.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir