Sepetim

Sepette ürün yok.

Pre Workout Shot

(1 müşteri değerlendirmesi)

Shot Pre Workout

Pre Workout Shot, spor öncesi kullanım için tasarlanmış bir takviye edici gıda ürünüdür. Ambalajında 30 adet servis bulunur ve her porsiyonu 25 ml’dir. Ürün, enerji veren besin öğeleri, amino asitler ve vitaminler içerir. Bu özel formül, antrenman öncesi vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerji ve dayanıklılık desteğini sağlar.

Her porsiyonda 3600 mg beta-alanin, 1000 mg L-sitrülin, 1000 mg arjinin alfa ketoglutarat, 800 mg taurin, 210 mg kafein, 150 mg L-tirozin, 120 mg guarana özü, 5 mg kırmızı biber tozu, 2 mg B6 vitamini, 500 µg B12 vitamini ve 1500 mg limon ekstratı bulunur. Bu bileşenler, vücuttaki kasları destekleyerek daha yüksek bir performans ve dayanıklılık sağlar.

Neden Pre Workout Shot Kullanmalısınız?

NutriKing Pre Workout Shot size antrenman sırasında harika bir deneyim yaşatmak için özenle geliştirilmiş formüle sahiptir. Eşsiz formülü sayesinde yoğun etkilerinden ve aşağıdaki faydaları yaşayacaksınız.

Enerji Desteği

Pre Workout Shot, antrenman öncesi enerji seviyenizi artırmanıza yardımcı olur. Kafein, guarana özü ve limon ekstratı, zihinsel ve fiziksel enerjinizi yükseltir ve antrenmanınızın en üst düzeyde performansla geçmesine olanak tanır.

Dayanıklılık Artışı

Beta-alanin, L-sitrülin ve arjinin alfa ketoglutarat, kaslarınızın dayanıklılığını artırarak daha uzun süreli ve yoğun antrenmanlara hazırlar. Bu bileşenler, vücudunuzun laktik asit biriktirmesini önleyerek kas ağrısını azaltır ve antrenman süresince daha fazla güç sağlayarak daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Zihinsel Odaklanma

L-tirozin, kafein ve limon ekstratı, zihinsel odaklanmanızı artırır ve antrenmanınıza konsantre olmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bu bileşenler stresi azaltabilir ve zihinsel yorgunluğu önleyerek antrenman sırasında daha net bir düşünce yapısı sağlar.

Vitamin Ve Mineral Desteği

Pre Workout Shot, B6 ve B12 vitaminleri içerir. Bu vitaminler, enerji metabolizmasını destekleyerek antrenman öncesi daha fazla enerji sağlar. Ayrıca vücuttaki elektrolit dengesini koruyarak sıvı kaybını önlemeye yardımcı olur.

NutriKing Pre Workout Shot’ı Deneyin!

NutriKing Pre Workout Shot, spor yapmayı seven herkes için harika bir antrenman takviyesidir. İster spora yeni başlayan biri olun, ister profesyonel bir sporcu, Pre Workout Shot antrenman öncesi enerjinizi ve dayanıklılığınızı artırarak antrenmanınızdan daha fazla sonuç almanızı sağlar. Hemen deneyin ve antrenmanlarınızda farkı hissedin!

Porsiyonda (25) ml
Enerji 33kJ / 8kcal
Beta-Alanin 3600 mg
L-Sitrülin 1000 mg
Arjinin Alfa Ketoglurat 1000 mg
Taurin 800 mg
Kafein 210 mg
L-Tirozin 150 mg
Guarana Ekstresi 120mg
Kırmızı Biber Tozu 5 mg
Vitamin B6 2 mg
Vitamin B12 500 µg
Limon Ekstratı 1500 mg

En iyi sonuçları elde etmek için antrenmandan 20-30 dakika önce tüketilmesini tavsiye ediyoruz.

Kullanıcı Yorumları

Pre Workout Shot için 1 değerlendirme

  1. ZE

    Zülküf Eraslan (doğrulanmış kullanıcı)

    Ciddi baş ağrısı yapıyor nedenini bilmediğim şekilde. Etkisi guzel

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir